Burçlar Arası İlişkiler Nasıl Yorumlanır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve gayrı gök cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir gök bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların yaşamlarına doğrultu veren bir boşlukç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çtuzakışmalarında, çeşitli gök cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar ekseriya Burç Yorumları adı şeşnda strüktürlır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet bölgeleri üzere kişisel bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında hakikat adımları atmaları dâhilin tavsiyelerde bulunur ve tarz gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temaşa fail ritüel burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak yer tuzakır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları temaşa fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene içre hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan çecik şeklinde bir gök haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına doğrultu veren bir disiplindir. Bugün de insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine cesim rağbet göstermektedirler. Bununla beraberinde astrolojinin uygulanması ve tasarrufı dair makul görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriya veladet haritası yorumlamak, yabanlık analizi gerçekleştirmek, aşk ve temas astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, sıhhat astrolojisi üzere konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin balkonındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne derece muvaffakiyetlı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en ana görevlerinden biridir. Kişinin veladet tarihine, saatine ve yerine bakılırsa hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin nasıl bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan üzere muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı henüz bir küme bilgelik sahibi tamamlanmak istiyorsanız, birşunca terimle huzurlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin dâhilin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi dâhilin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan baht grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet tarihine bakılırsa belirlenir ve birşunca kişiye bakılırsa yabanlık ve gelecekteki vakalar karşı bilgelik verebilir.

  2. Kükremek Burcu: Ekseriya 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlamış olur dâhilin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Mevlit haritasında Ay’ın olduğu burçdolaşma. Ay burcu, bir kişinin duygusal yönden nite hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı üzere yaşfakat şekline damga fiyat.

Burç yorumlaması karşı çok bir küme bilgelik sahibi tamamlanmak dâhilin, astroloji terminolojisine aşina tamamlanmak önemlidir.

Had Mazmunı
Mevlit haritası Bir kişinin veladet takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit takkadak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini söylem etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı bilgelik verir.
Natal harita Mevlit andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin balkonındaki vakalar ve yabanlık özellikleri ile ait ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde devinim ederken bir değişik gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin balkonındaki etkilere damga edebilir.
Retrolar Bir gezegenin doğrultuünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğteamülimlere damga edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse bile, hakikat bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, istikbal tahmini ve henüz katı çok sayfa karşı bilgelik ita dair berenarı bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir