En Trend Halı Modelleri Burada

Halılar, evlerimizdeki zeminleri kaplamak bâtınin kullanılan bir üründür. Halılar, evlerimizdeki dekorasyonun temelidir ve seçiminde özen gösterilmelidir. Halılar hatta asayiş açısından da önemlidir. Özellikle çocuklar ve yaşlılar bâtınin halılar kayma ve düşme risklerini azaltır ve adımlarımıza tampon görevi yapar. Ayrıca halılar neva yalıtımı da sağlamlayarak konforu arttırır.

Artemis Halı, kalite, üretim teknolojisi, modern tasarımlar ve ürün standartları ile şef markalar arasında zemin almaktadır. Koleksiyonlarında doğal elyaflardan kuruluşlmış, yıkanmış ve ütülenmiş ürün grupları zemin almaktadır. Artemis Halılar ve modelleri münasip hediye fırsatlarıyla e-halicim’da bulunabilir.

Elexus Halı, Gaziantep’te kâin bir halı markasıdır. Elexus Halı, çağdaş tasarımları ve gelenekselden ilham yer teceddütçi modelleri ile ön plana çıkıyor. Markanın halı çeşitlerinde vürutmiş nesiç teknikleri ve meşakkatlilü estetik yapı kadar üstün malzeme kalitesi bile öne çıkıyor. Natürel bambu iplikleri sebebiyle antibakteriyel özellik taşıyan halı modelleri bile bulunuyor.

Sisal halı, agave sisalana adı maruz kaktüsün yapraklarından meydana getirilen doğal elyaf halı seçeneğidir. Sisal halılar lateks yaradılıştan üstüne dokunmuş 100% doğal bitki liflerinden oluşur. Sisal malzemesi, doğası gereği anti-statik, anti-bakteriyel, neva emici, aleve dayanıklı ve elastiktir. Bu özellikleri onu ülküsel bir taban şümul malzemesi yapar.

Sanat halı, dirim alanlarının tasarımını kusursuzlaştıran, mekâna ruhunu veren, dekorasyonun nihan ve yetenekli parçalarıdır. Perdeler düşeyde, halılar da yatayda en geniş yüzeyi kaplayarak, evinizin umumi kurgusunda önemli rol üstlenir. Sanat halıları, evinize renk ve etkililık katmanın katı düzen zemindeki sesleri bile emerler. Sanat halıları farklı malzemelerden üretilebilirler ve farklı desenlerde olabilirler.

Dolce Vita Halı, halı ve yolluklar, dirimın her yerında bulundukları yere şık görünen kazanmıştırran eşyalardandır. Dolce Vita halı bu konuda birinci sınıf ürünleri ile kullanıcıların her devran beğenisini kazanır. Dolcevita halı markası desenlerinde ve kalitelerinde bilindik halı modellerini ve tarzlarını unutturacak farklı hayaller ve ortamlar görüntü etmeniz ve bu ortamları tasarlarken kilit rol üstlenecek ürünler hazırlamaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir