Heets Sigara Fiyat

Heets, elektronik sigara yahut IQOS çeyizı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman bucak aldığından, sigaraya benzemekle omuz omuza, kökleşik sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki kadar yanma meselelemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan zevat muhtevain bir alternatif olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın fethetmek muhtevain mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en şanlı duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme alışkatilklarını tahrif etmek ve insanların henüz az zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets arz etmek muhtevain kökleşik sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine şayan olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets kullanmaı muhtevain mutasavvertır. Cihaz, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in muhtevaindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu iş, dumanün yanması adına, buharlaşması nedeniyle açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara göre henüz az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın fethetmek muhtevain mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir. üste, kullanmaı da domestik yasalara bağlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müntesip yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan henüz az zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün rahatlıkla heets kullanmaı nedeniyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar sair duman ürünleri kadar bağımlılık yapıcı olabileceği dair ikazlar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuştur. Bazı keyif örgütleri, Heets kadar duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi hastalıkları ve sair keyif problemlerine illet olabileceğinden kaygı etmektedirler. üste, duman ürünlerinin dinçler üzerindeki tesirleri bile tartışma konusu olmuştur.

Bununla omuz omuza, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara göre henüz az zararlı bulunduğunu ve sigara salıverme yönünde bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini kökleşik sigaralara alternatif olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan zevat muhtevain yeğleme edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara göre henüz az zararlı olduğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün kullanmaı giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına şayan şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve keyif önerilerine şayan şekilde kullanmalıdırlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir