Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, meyan ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Tutum bölümünü dereceyle bitirmiştir. Hassaten Bilkent Üniversitesi İşletme Marifet Yönetimi bölümünde bile terbiye almıştır. Kaput beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile yürek eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Başarıları ‘na yeni bir sarrafiyearı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve toplumsal sorum projeleri alanlarında biröte başarıya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Başarıları ‘dan bir başkası bile IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak görev yapan ilk Türktür. Dış ilişkiler Dolaysızörlüğü’nün yanı sıra antrparantez eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kabil önemli pozisyonlarda görev yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Başarıları ortamında, Bilinçli Jönler toplumsal sorum projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, körpelerin terbiye ve hars düzlükındaki gereksinimlerinı karşıtlamaya yönelik çhileışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde strüktürlandırdığı Bilinçli Jönler hareketi ile Üniversite körpelerinden, ortaokul öğrencilerine derece el âlem bu strüktürlanmanın ortamında bulunarak, faydalı mesleklerde bulunmuşlardır. Kendisi antrparantez, Birleşmiş Milel kabil önemli Uluslararası Kurumlarla da çhileışmalar yapmış ve bu alandaki çhileışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı kâin bir iş kocaıdır ve iş yaşamında da başarılı bir kariyere sahiptir. Hassaten farklı alım ve kasılmalarda başkanlık pozisyonlarında da hareketli olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda toplumsal sorum ve pediatri düzlükındaki çhileışmalarını gayret kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, toplumsal sorum projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş yaşamındaki başarıları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile teşhisnmış biridir. Kendisinin çhileışmaları, körpelerin terbiye ve hars düzlükındaki gereksinimlerinı karşıtlamaya yöneliktir. Ve bu çhileışmaların sürdürülmesi körpelerde örnek oluşum ederek gelişimi tetiklemektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir