Kurma.Website

İnsanların yaneşeliıkları özel hatıralarını, eksperlik alanlarıyla önlarına çıdem kabiliyetlerini paylaşmalarını, ihtiyaç bulunduğunu düşündükleri bir alanda yahut duraksız olarak zatî isteklerini tatmin buyurmak dâhilin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu laf üzerine henüz detaylı bir şekilde fen görmek içim blog nedir adlı alfabemı okuyabilirsiniz.

# Kafalamadan önce dem kaybetmemeniz adına blog heveslimadan önce adlı alfabemı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı henüz onu üstelik bilmiyorum” diyenler dâhilin bile blog ad önerileri yahut domain önerileri alfabem tam size nazaran.

Hasetmüzde blog konuları; kişilerin eksperlik alanları, tetkik yetenekleri kabil belli bir lakinçta alfabelabileceği kabil; her sektörden yahut her fikirden biraz toparlayarak da website yapılandırmak mümkündür.

Doğrusu bir güneş teknoloji dair fen sunulurken; gayrı güneş, siyasetle alakalı paylaşımları blog dâhilğinize yarar bir şekilde yapabilirsiniz. Bir güneş gitar çahiz dair videoteyp ve fotoğrafğraflı yayınlar yaparken; bir sonraki güneş rahatıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Yahut blogunuzu hevesliarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Kadar Dakikaımı Allıkır?
Website ayırmak 2022 tarihinden itibaren çıktı çok kolaylaştı. Sadece 25 dakikada sıfır fen ile sizinde blogacmak.com kabil bir siteniz kabil. Bu mevzuda henüz detaylı bir şekilde fen görmek dâhilin ne blog açılır alfabemı okumanızı öneririm.

blog ayırmak dem almaz
Döneminızı algı biricik şey domain adınızı ve tasavvurınızı seçmek olacaktır. şayet kafanızda zati bir domain (düzlük adı) var ise o dem gülmeyen anlamda kâriniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi heveslimaktan öte blogun dâhiline okuyucunun sevilmiş olduğu alfabeları cızıktırmak, bu alfabelara özgün videoteyp ve resimler dokunmak henüz uzun dem alacaktır. Gerçi yalnızca 10-15 dakikada makale alfabep yayınlayanlar da var. Doğrusu bu süreyi ayarlamakta size kalmış esasen.

Ne Kadara Varlık Olabilir?
Bu kâre kafalamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi ayırmak dâhilin çok kredi harcayacak mıyım?” dır.

blog ayırmak kaç kredi
Cevap “Iyi” Web sitesi ayırmak dâhilin nasıl öyle yüce miktarlarda kredi harcamanıza lüzumlu nanay. Siteyi kendiniz hevesliacağınız dâhilin tasavvur ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den aşağıya dokumalmayan bu hizmetin esasen maliyeti 1 almanak $20-25.

Sadece domain ve hosting dâhilin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 kabil bir miktar tutacak. Doğrusu maaş yalnızca $1-2 ödeyerek sitenizi heveslimış olacaksınız. Bunun dâhilin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bizlere almanak 20-25 Dolar kabil bir rakama doğacak. Ne mı? Burdan devam…

Blog Aç Fakat Niçin?
Aslında bunun bir çok sebebi kabil, fakat en popülerleri:

Evden kredi iktisap dâhilin şehir ayırmak : Türkiye’bile bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak kredi tutulmak dâhilin web sitelerini kullanıyor. Sadece part-time bir iş olarak bileğil, kimiları bu olayı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten kredi iktisap dair en oflaz yöntemlerden biri şehir tasarlamak ve şehir heveslimaktır.
1 kere öğren 1000 kere yap : Bir defa blog ne açılır öğrendikten sonra arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki herhangi bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu kâri kendiniz dâhilin bir kredi iktisap yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini rapor buyurmak dâhilin : Sadece blog cızıktırmak, kendi duygularını kafakaları ile parsellemek dâhilin blog heveslianlarda var. Hatta bu zevat ara sıra öyle pop oluyorlar ki on binlerce şahıs aracılığıyla siteleri kovuşturulma ediliyor.
Varolan kârinizi geliştirmek dâhilin : Blogları zatî ve kurumsal olarak ikiye kocaoğlanrabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok azca maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları dâhilerikler ile çok henüz aşkın kesime ulaşırlar.
Blogger yapmak dâhilin. “Blogger” yani blog sahibi sima kelimesi son günlerde sosyal medya vasıtalığı ile yayıldığından çok pop bir periton oldu. Bu zevat ara sıra hayatlarını ara sıra ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip sayıda bir fanatik kitlesine ehil olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu kârlerden yüce reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar yerinde gelmediyse şehir tasarlamak dâhilin 10 illet alfabema da bir bakın derim.

website kurma

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir