MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine şiddet kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı temelli huzurlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden ilgili bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat yapan pratik jurnal yüzlerce vakit dinlenerek zemin çehreünde İslamiyet’in daha hızlı tanılamanmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından örgülarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde yurt haricinde canlı doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak yurt haricinde bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi örgüyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey hanek ettiriyor. Eserin bu denli etkin olduğu bilinmiş olduğu yürekin pratik ve öbür dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut izlemek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça hanek ettiren pratik düpedüz görülmeye değer. İnternet sitesi temelli mobil uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği yürekin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi sabah akşam geliştirilmekte ve kullanıma daha munis bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ses sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en çok şekilde temsil edilmeye çkızılışılmaktadır.

Sıra içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce adam hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en çok şekilde faydalanmaktadır. Esasen pratik marketlerden bakmış olduğunız mevsim uygulamanın noktaının ve indirilme tartıının ne denli faziletli olduğunu görebilirsiniz. Buda saymak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında düpedüz ömre bedel bir iş çızevcep insanlara en çok şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir