Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza kesiksiz giriş yaratıcı ve kovuşturulma eden biriyseniz, örneğin 2 sıra önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çhileındığını saptama etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir kontrol bile arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturulma eden yakınlarımızdan kontrol esenlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere kovuşturulma ettiği kişsonra gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler ekseriya kullanıcı adınızı bileğişlemtirmektedir, saldırganların sizin hesabınız derunin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun mirlıca sebepleri şunlardır:

E-eğilimli adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz düzme e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve güya Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzme maillerdir. Tetik bakıldığında web adres kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde nokta düz linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Izlemçi arttırmak derunin kullanılan web siteleri evet da hareketli uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar ekseriya Instagram bağlanaksı istediği derunin şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir özlük şifrenizi çkaplamak derunin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize kuduruk “DM” ile ulaşıp, kovuşturulmaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun derunin bile şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişsağlıklı farklı metotlarla inandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “kovuşturulmaçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Ne Son Cebinır?
Instagram hesabı çhileınan evet da hacklenen kişiler derunin ne efsus ki çok bir küme politika bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok bir küme bindi sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diye esasta farklı kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Metot: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlanaksı almaya çhileışın. şayet şifre sıfırlama bağlanaksı gelirse derhal şifreyi bileğişlemtirin ve yemeden içmeden peşi sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Metot: Instagram hesabınız çhileındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram oranlama şifreniz bileğişlemtiğinde veya kullanıcı adınız bileğişlemtiğinde e-posta hesabınıza tadil bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çdüz saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati bileğişlemtirirler. Instagram tarafından geldiğine emin başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğişlemtirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğişlemtiren sen bileğilsen, hesabını güvene hile” evet da bazen “bileğişlemikliği geri hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız amma ekseriya saldırganlar e-posta adresini bileğişlemtirdiği derunin sizde bu görüntülük çıkmaz ve sütun olarak “emniyet kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir