ucbasaktarim.com: Onlu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı

Üçmirak Kültür, ekincilik makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri muhtevain ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına munis olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Müsait aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz düzlemını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel ekincilik yapmaya mirladı fakat günümüzde toplumun sadece çok bayağı bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını önlayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan istek ve ekincilik bölümünün zamanla çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuşdolaşma. Teknoloji ile müşterek gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri üzere ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana göre değişiklıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hatta sadece ekincilik bölümü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile zamanla artmaktadır.

Üçmirak Kültür , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve şiddetli üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en çok hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile dinamik ve eforlü beniâdem deposuna sahip olan Üçmirak Kültür, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık otomobil üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış ayar sağlayıcı Üçmirak Kültür; ağır Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını kadimî yükseltmektedir. Sabah akşam inkişaf ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üçmirak Kültür ürünlerinin hem il içre hem bile il dışında güvenilerek kullanılmasının mirlıca nedenidir. Üçmirak Kültür, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçmirak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin munis ve muvazeneli bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi kifayetli ve gerçek bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile zait basma kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve müsmir bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde daha azca efor kullanma ederek çok daha sağlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sebebiyle çok daha sağlıklı kalır ve toprağınızdan daha aşkın yemiş ve göveri elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması muhtevain kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha müsmir bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en kebir ihtiyaçları olan gıda maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha müsmir sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üçmirak Kültür olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hissetmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden hissetmek ve muntazır bir damperli kamyona ya da münhal bir hendek hafriyatsına bozmak muhtevain geniş olarak kullanılır. Ense yükleyici ile müşterek bir malzemeyi yere itmeden hissetmek mümkündür. Ense yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden hissetmek muhtevain kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek hafriyatsı üzere alanlara bozmak muhtevain yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli dip yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıayallabilir bir bandajlantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğaksiyontirilebilir ve birhayli cetşmanla da genletilebilir. Temel daşenler ekseri hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik hamallara göre nispeten ceninisakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile dip yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dip yükleyiciler muhtevain yeğleme edilebilecek birhayli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem hediye hem bile kalite olarak avantaj sağlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Kültür makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçmirak Kültür’ın dip yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin cem ve balyalama aksiyonlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu kuruluşlması aksiyonlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçmirak Kültür olarak Ot Cem Tırmıkları da ekincilik makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yeygi kompozit makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız esnasında iş eşyaünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında uyanıklık etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine uyanıklık edilmediği hengâm efsaneviın sütü ve etinden mahsul kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak besleme kız esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim tüm besinleri yalnızca seferde alabilir ve daha çok beslenebilir. Yeygi karmanın kuruluşlması efsaneviın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek daha çok beslenmesine böylelikle daha aşkın mahsul almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile müşterek Yeygi Katışık Makinaları da Üçmirak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmirak Kültür olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu üzere en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçünlü) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi kuruluşsı servet sahibi ve müsmir bir zirai üretim muhtevain kebir avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı muhtevain önemli bir köprü aksiyonlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha çok durumlara gelmesi muhtevain zirai dış satım noktasında Üçmirak Kültür olarak tüm çkızılışanlarımızın ulamasıyla müşterek
Üçmirak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve devamını görmek için: https://ucbasaktarim.com/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir